Franklin mały szperacz

Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Cykl: Franklin
Wydawnictwo: Debit
GORMITI

Seria opowieści o Franklinie obejmująca książeczki oparte na odcinkach popularnej serii filmów animowanych, emitowanych w telewizji. Bohater, jego rodzina i koledzy, w pełni pozostają sobą, zmienia się tylko nieco szata ilustracyjna, nawiązując do konwencji telewizyjnej kreskówki. Przygody, rozterki i zadziwiające pomysły głównego bohatera zachowują zatem dobrze znany czytelnikom styl, nieodmiennie wywołując sympatię małych odbiorców i uśmiech dorosłych.

źródło opisu: http://wydawnictwo-debit.pl/offer,42,franklin_maly_szperacz.html

źródło okładki: http://wydawnictwo-debit.pl/offer,42,franklin_maly_szperacz.html

adam | 2015-12-19
Przeczytana: 19 listopada 2015

Ta książka jest o małym żółwiu Franklinie. Jest to opowieść o kolejnej przygodzie sympatycznego żółwia. Dowiedziałem się, że nie warto szperać w poszukiwaniu ukrytych prezentów. Mogą z tego wyniknąć kłopoty! Jak każdy lubię otrzymywać prezenty i wolę aby były niespodzianką. Większa radość!!!!
Adam Hajduga
klasa I
lat 6

Ania | 2015-03-16

Nigdy nie czytałam książeczek o tym prześmiesznym żółwiu ale bardzo lubiłam oglądać w dzieciństwie bajki o nim nadawane zawsze we wtorki w porze wieczornej.

kaneko | 2016-07-11
Przeczytana: 11 lipca 2016