Franklin na wycieczce

Paulette BourgeoisBrenda Clark Wydawnictwo: Debit Cykl: Franklin Seria: Jestem w TV! literatura dziecięca
Patrycja Zarawska
Debit
Franklin
literatura dziecięca
Patrycja Zarawska
Jestem w TV!

Mały, sympatyczny, trochę nieporadny żółw Franklin po raz kolejny zaskakuje. Wzbudzając bardzo pozytywne emocje, a przede wszystkim uśmiech na twarzy prowadzi czytelnika przez swoje zaskakujące podejście do tematu wycieczki w muzeum. No bo cóż złego może się wydarzyć? A jednak Franklin to potrafi, myśleć zaskakująco i bardzo niekonwencjonalnie, co dla rodziców może być...

Franklin jedzie ze swoją klasą na wycieczkę do muzeum, ale zamiast z ciekawością poznawać nowe rzecz, boi się spotkania z dinozaurami... Ach ta dziecięca wyobraźnia! chociaż gdybym spotkała Bobra, przetrzepałabym mu futro za niedopowiedzenie, ooo.

1988

Franklin rządzi! Czytamy go do znudzenia (mamy i taty ;)) i w każdej sytuacji :)

• Dla dzieci
  • Dzieciństwo
  • Z biblioteki
  • Czytam dzieciom
  • Lit. dziecięca
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Franklin na wycieczce