Franklin na wycieczce

Okładka książki Franklin na wycieczce
Paulette BourgeoisBrenda Clark Wydawnictwo: Debit Cykl: Franklin Seria: Jestem w TV! literatura dziecięca
32 str. 32 min.
2011-01-01
2011-01-01
32 min.
Patrycja Zarawska

Mały, sympatyczny, trochę nieporadny żółw Franklin po raz kolejny zaskakuje. Wzbudzając bardzo pozytywne emocje, a przede wszystkim uśmiech na twarzy prowadzi czytelnika przez swoje zaskakujące podejście do tematu wycieczki w muzeum. No bo cóż złego może się wydarzyć? A jednak Franklin to potrafi, myśleć zaskakująco i bardzo niekonwencjonalnie, co dla rodziców może być...

Franklin jedzie ze swoją klasą na wycieczkę do muzeum, ale zamiast z ciekawością poznawać nowe rzecz, boi się spotkania z dinozaurami... Ach ta dziecięca wyobraźnia! chociaż gdybym spotkała Bobra, przetrzepałabym mu futro za niedopowiedzenie, ooo.

2073

Franklin rządzi! Czytamy go do znudzenia (mamy i taty ;)) i w każdej sytuacji :)

• Dla dzieci
  • Dzieciństwo
  • Z biblioteki
  • Lit. dziecięca
  • Czytam dzieciom

Dodaj cytat z książki Franklin na wycieczce