Franklin i Złoty Interes

Debit
Franklin makes a deal
literatura dziecięca
Patrycja Zarawska

Bez pracy nie ma kołaczy (a bez duszenia nie ma jedzenia, jakby dodał Bohdan Smoleń)... a koniec tej opowieści jest po prostu fenomenalny! Dzieci powinny brać przykład z Franklina.

Sympatyczny żółw i jego przygody to fantastyczne opowiastki, które warto czytać i do których warto wracać. ;) Uwielbiałam je, kiedy byłam młodsza - ciągle mam je w swojej domowej biblioteczce i bardzo polecam młodszym dzieciom. :)

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

• Dzieciństwo
  • Biblioteka