Szwajcarskie konto

The Swiss Account
83-85241-05-1
literatura amerykańska, bank
Katerina

Margit Staeli należy do ekskluzywnego klanu bankierskiego w Szwajcarii. Na swoje nieszczęście jest również spadkobierczynią rodowej fortuny... Pod jednym, dość niezwykłym warunkiem: że do dnia swoich trzydziestych urodzin nie wyjdzie za mąż. Wujek Dieter, tymczasowy zarządca fortuny ma więc poważny kłopot, jak znaleźć Margit stosownego pretendenta na męża. Matt Burris, przystojny przemysłowiec...

Matt Burris, przystojny przemysłowiec amerykański, ma również inne zadanie. Musi przejąć kontrolę nad całym bankierskim klanem.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Katerina | 2010-11-20