Zamek czarodzieja

Wydawnictwo: Egmont Polska
The Wizard's Castle
magia, mag, czary, czarodziej, Randalf, Randal
A--

Grzmiący zamek jest ostatnim miejscem, do jakiego Randal chciałby się udać. Twierdza należy do jego starego wroga - lorda Fessa - a chroni ją potężna magia. Mimo to Randal i jego przyjaciele udają się tam, gdyż przyrzekli, że dostarczą złoto na żołd dla oblegających zamek żołnierzy. Wkrótce po ich przybyciu złoto znika, a Randal staje się głównym podejrzanym. Musi dowieść swej niewinności i...

Wkrótce po ich przybyciu złoto znika, a Randal staje się głównym podejrzanym. Musi dowieść swej niewinności i odzyskać skradzione pieniądze. Oznacza to konieczność stoczenia potyczki z rządzącym zamkiem czarodziejem, którym okazuje się kolega szkolny Randala, a zarazem jego odwieczny wróg.

Rzucone przez niego czary grożą uwięzieniem Randala i jego przyjaciół w miejscu leżącym poza czasem.

[Wydawnictwo Egmont, 2001]

OniSia | 2016-11-08