Nieświęty Graal

Tłumaczenie: Anna Kołyszko
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Upiorna Szkoła". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
THE UNHOLY GRAIL
83-7245-878-2
szkoła, czarodzieje,
Irena

Kiedy rok temu David przyjechał na Czarcią Wyspę, jego jedynym marzeniem było uciekać, gdzie pieprz rośnie. Ale dziś już nie. Dziś jego myśli zaprząta tylko magiczny srebrny puchar. Nagroda dla prymusa, ucznia, który najlepiej zna voodoo, łacinę i staroegipski, najlepiej rzuca zaklęcia, najlepiej lata na miotle... Na Czarcią Wyspę przybywa jednak ktoś, kto może odebrać Davidowi zwycięstwo. A nawet zniszczyć Szkołę Pod Wieżycami...

CrazyMatthew | 2014-07-24
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane

To druga część książki "Upiorna Szkoła". Fajna książka dla nastolatków!!!

belka | 2011-08-23
Przeczytana: 22 sierpnia 2011

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Nie była to jakaś zachwycająca książka, ale dosyć ciekawa. Typowe - dwoje wrogów walczy ze sobą, aby któryś z nich mógł cos zrobić. Przy okazji pogrązyć przegranego w rozpaczy. Jednak nie spodziewałam się, że jednemu i drugiemu odbiorą Nieświętego Graala przy okazji chcąc zabić ich. To pochłonęło mnie do dalszego czytania. Tak to polecam. ;)

Claudia | 2012-09-24
Przeczytana: 24 września 2012

Troche irytowało mnie dużo szczegółów praktycznie identycznych jak w Harrym Potterze. Ale że Nieświęty Graal był dużo wcześniej to nie czepiam się. Całkiem ok.

Rosalie Soiree | 2016-05-05
Mufliato | 2015-12-30