Królewska córka

Tłumaczenie: Bartłomiej Ulatowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Krąg magii". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
The High King's Daughter
83-237-9896-6
powieść amerykańska
Cecily

Od kiedy Randal pamięta, Breslandia była królestwem bez króla. Księżniczka Diamante, prawowita dziedziczka tronu, została ukryta w Krainie Elfów, skąd nie może wrócić do swojego świata, dopóki chroniące ją czary nie zostaną przełamane.

Alamette | 2015-04-23

Książka dosyć ciekawa. Podejmuje wszechobecne w literaturze fantasy wątki elfów, magii i walki dobra ze złem. Wartka akcja, zero przynudzania. Dodatkowo wzbogacona przemyśleniami głównego bohatera. Brak znajomości poprzednich części nie przeszkadza w zrozumieniu nawet najmniej istotnego wątku tej historii. Polecam jako coś lekkiego do poczytania przed snem :)

klopotliwa | 2016-06-15

Bardzo przyjemnie się czyta. Książka nie męczy umysłu. A pozwala w niezwykły sposób wyobrazić sobie trochę inny świat..

| 2016-09-26
Rafałaxel | 2016-05-26