Tajemnica Wieży

Tłumaczenie: Bartłomiej Ulatowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Krąg Magii". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Secret of The Tower
83-237-9892-3
tajemnica, wieży, fantasy, magia, mag
Shajro

Randal złamał świętą zasadę, zakazującą czarodziejom posługiwania się bronią. Musiał przyrzec, że nie będzie używał magii, dopóki pewien stary mistrz nie zwolni go z tej przysięgi. Randal musi dotrzeć do odległej pustelni mistrz. Podróż jest tym bardziej niebezpieczna, że wędrowiec nie może bronić się ani mieczem ani magią. Kiedy Randal dociera wreszcie do celu, wieża okazuje się opuszczona....

Kiedy Randal dociera wreszcie do celu, wieża okazuje się opuszczona. Młody czarodziej szybko odkrywa, że ponure gmaszysko kryje w sobie straszliwą tajemnicę....

PABLOPAN | 2012-07-28

Dobra seria.

Aurelia | 2012-11-11
Przeczytana: maj 2004

Następna książka o młodym chłopcu Rondalu.

| 2016-09-26
klopotliwa | 2016-06-13