Czarny bocian

Tłumaczenie: Roman Niedballa
Cykl: Siedem pieczęci (tom 2)
Wydawnictwo: Videograf II
Der schwarze Storch

Paczka przyjaciół jest przekonana, że po wyjeździe rodziców Lizy i Niasa pozostała sama w rodzinnym hotelu Erkerhof. Ale tak nie jest. Olbrzymi czarny bocian, który pojawił się w sali balowej w towarzystwie innych upiorów, nie jest przywidzeniem – istnieje naprawdę, i do tego jest groźny. Siedem Pieczęci na ramieniu Kiry pokazuje wyraźnie, że demony powróciły. W walce z nimi trzeba położyć na szali coś więcej niż życie czwórki młodych ludzi…

"Czarny bocian" to druga część 10-tomowej serii powieści fantasy. Jej bohaterem jest rudowłosa Kira, która wraz z trójką przyjaciół walczy z wiedźmami i demonami, wykorzystując moc czarodziejskich pieczęci.

źródło opisu: [Videograf II, 2006]

Magdalena | 2015-05-27
Przeczytana: 27 maja 2015

Świetne opowiadanko. Bardzo wciąga i szybko się czyta. Równie dobre jak pozostałe opowieści o 4 przyjaciół ;).
Polecam!

Ludwiczeg | 2012-07-25
Przeczytana: 2010 rok

jak dotychczas ta część spodobała mi się najbardziej ;d

KaroLoLa ------- | 2013-03-24
Przeczytana: 23 marca 2013

Arcydzieło.

Lynnka | 2011-06-20
Przeczytana: 20 czerwca 2011

Ogromny, czarny i na dodatek krwiożerczy bocian buszujący po domu niczym stado raptorów z Jurasic Park. Dobre :)

Nightcrawler | 2014-09-28

Lepsza niż poprzednia część. Trzyma w napięciu.

papillon_1 | 2013-08-08
Przeczytana: 28 lipca 2013