Wizyty z nieba: Czy Däniken miał rację ?

Okładka książki Wizyty z nieba: Czy Däniken miał rację ? Igor Witkowski
Okładka książki Wizyty z nieba: Czy Däniken miał rację ?
Igor Witkowski Wydawnictwo: Wydawnictwo WIS-2 popularnonaukowa
popularnonaukowa
Wydawnictwo WIS-2
1996-01-01
1996-01-01
839034632X
UFO

Po tej książce spodziewałem się jakiejś polemiki z pismami Danikena, niestety rozczarowałem się. Autor w przemyślny sposób kompiluje swoją książkę z kilkunastu książek szwajcarskiego mistrza paleoastronautyki. Jednak nie zmienia to faktu, ze Witkowski napisał kilka naprawdę bardzo dobrych książek na podstawie własnych badań.
Książka przeczytana metodą Spritz około 500 słów na minutę.

Książka przeczytana metodą Spritz około 500 słów...

Odwazna ksiazka, warta uwagi.

Odwazna ksiazka, warta uwagi.

Książka zdecydowanie z górnej półki. Przedstawia różne aspekty dowodów na to, że "bogowie" byli na Ziemi, jednak nie jest to kopia teorii Danikena. Autor nie narzuca swoich teorii, jednak delikatnie je przedstawia, co pozwala czytelnikowi na samodzielny osąd odnośnie tego co czyta.

• Nieznany Świat i Paleoastronautyka
  • Tajemnice, kosmos - ufo - zjawiska paranormalne, s-f
  • BIBLIOTEKA CZYTNIK INKBOOK - SPRĘŻYNKA
  • POPULARNONAUKOWA
  • 2016(przeczytane)
  • Przeczytane w 2020r.

Dodaj cytat z książki Wizyty z nieba: Czy Däniken miał rację ?