7 (11 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
Cosmic war : interplanetary warfare, modern physics and ancient text
kosmologia, mitologia,
hunter

Porównując artefakty pozaziemskiego pochodzenia i starożytne teksty z koncepcjami współczesnej fizyki, autor dowodzi, że na planetach Układu Słonecznego istniały wysoko rozwinięte cywilizacje, które w zamierzchłej przeszłości prowadziły kosmiczne wojny. I posiadały broń o niewiarygodnej niszczycielskiej sile..

Fasoletti | 2012-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2012

Bardzo ciekawa książka, analizująca teorie fizyków alternatywnych oraz autorów zajmujących się zgłębianiem tajemnicy pochodzenia ludzkości.
Na podstawie zestawień interpretacji mitów z odkryciami fizyków, autor wysnuwa teorię, jakoby w dawnych czasach, w wyniku międzygalaktycznej wojny, w naszym układzie słonecznym eksplodowały dwie planety oraz przedstawia dowody na faktyczne zaistnienie tych zdarzeń, a także ich konsekwencje dla Ziemi i innych ciał niebieskich.

crimsonstone | 2017-03-05
Przeczytana: 2014 rok

Tytuł jest katastrofalnie przetłumaczony dlatego 9/10 zamiast 10/10. Choć główna teza samego autora jest grubo naciągana, to autor podaje tyle szczegółów prawdziwej fizyki tej tworzącej rzeczywistość i niejako ukrywanej przez zalew dezinformacji akademickiej, że jest to klasa sama w sobie. Zresztą wszystkie ponad 20 tytułów autora (nie polskojęzyczne) mają jedną rzecz, której nikt nie zaprzeczy - twarde fizyczne potwierdzenia.

rad | 2016-04-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2016

Jak dla mnie stek bzdur, przerost fabuły nad treścią. Autor nachalnie reklamuje swoje poprzednie pozycje.
Do kosza (ebook).

Sensej | 2017-05-17