Wprost z oblężonej świątyni

837287011X
polityka, konflikt,
literatura faktu
hunter

Książka napisana została w Betlejem i Jerozolimie, w najgorętszych momentach trzydziestoośmiodniowego kryzysu, kiedy to wojsko izraelskie otaczało okupowaną zbrojnie przez Palestyńczyków Bazylikę Narodzin Pańskich. Autor odsłania tu polityczne, dyplomatyczne i wojskowe kulisy konfliktu, dzięki czemu czytelnik może poznać prawdziwą wersję wydarzeń, jakże odmienną od tej, jaką podawały...

Autor odsłania tu polityczne, dyplomatyczne i wojskowe kulisy konfliktu, dzięki czemu czytelnik może poznać prawdziwą wersję wydarzeń, jakże odmienną od tej, jaką podawały światowe gazety i telewizje.

Ellenai | 2011-01-07
maryna52 | 2014-04-06