Czekając na świt

Wydawnictwo: BIS
Search for a new dawn
podróż, uczucia, miłość, strach
sandra0503

Bogata, piękna i kapryśna Rory Matthews, znudzona życiem, jakie dotąd prowadziła, wyrusza w daleką i emocjonującą podróż, która ma całkowicie odmienić jej los. Podczas tej wyprawy poznaje prawdziwe znaczenie takich słów, jak poświęcenie, miłość, strach. Dzieje się tak między innymi za sprawą napotkanego w drodze, tajemniczego nieznajomego...

Aneta | 2014-10-01

kolejna super ksiazka z milosnym watkiem goraco polecam. tak prywatnie:zastanawiam sie dlaczego wspolczesni faceci sa tacy samolubni,pusci nie reprezentuja soba niczego fajnego ,brak im tych ksiazkowych meskich manierow.odiery albo maczo fuj totalna beznadzieja.dlatego czytajac takie ksiazki przenosze sie w ten cudowny milosny klimat ,mozna sie odprezyc i zrelaksowac.naszym polskim panom daleko do niego.

manfred | 2011-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2011

rozkapryszona młoda dziewczyna i nieco arogancki mężczyzna,który miał być nieznajomym,ale tak często na niego trafia,że przestaje tym nieznajomym być. I jak na mój gust podróż wcale nie tak emocjonująca.
Całość do przewidzenia, bo takie spotkania muszą się kończyć romansem. W przerwie między kryminałami lub dla miłośników tego typu literatury.

gosiurka | 2014-10-18
Przeczytana: 18 października 2014

Lubię książki młodzieżowe, ale nawet tam nie ma tak niedojrzałej i naiwnej bohaterki, on też jakoś nie ciekawie wyszedł. Średni romans , Dlinsky ma zdecydowanie lepsze.

Milo | 2016-12-08
Muzina | 2016-06-25