Taboo
Lenka

Eve Sinclair – aktorka, która już jako dziecko zostaje gwiazdą kina. Prawdziwe oblicze tej bezwzględnej kobiety ma niewiele wspólnego z jej ekranowym wizerunkiem. Kate Hamilton – ciężko doświadczona przez los dziewczyna z małego miasteczka, która próbuje uciec od swojej fatalnej przeszłości, szukając szczęścia w Hollywood. Joseph Knight – znany reżyser. Przystojny i wyrachowany mężczyzna,...

Joseph Knight – znany reżyser. Przystojny i wyrachowany mężczyzna, który wie, czego chce i potrafi to zdobyć, a kobiety traktuje jako instrument do osiągnięcia sukcesu.

Między tą trójką rozegra się niezwykły dramat miłości i nienawiści, czułości i namiętności, gniewu i zemsty...

źródło opisu: Wydawnictwo Da Capo, 1994

źródło okładki: http://www.conrada11.pl

adRihana29 | 2012-08-06
Przeczytana: 12 czerwca 2012

Kiedy brałam z półki nie byłam do końca przekonana. Ale już po pierwszych stronach nie mogłam sie od niej oderwać! Genialna!

ewa | 2017-05-02
marianka | 2017-02-06