Zagubione wybrzeże

Tłumaczenie: Jęrzej Polak
Wydawnictwo: Libros
Already Dead
83-7227-713-3

Tam, gdzie dorodne sekwoje strzelają wysoko w górę, a fale Pacyfiku rozbijają się o poszarpane, skaliste wybrzeże, gdzie krętą nadbrzeżną Drogą Rozbitków jadą ci, którzy szukają swego miejsca na ziemi, gdzie osiedlają się Wątpiący, którzy urodzili się bez daru rozróżniania dobra od zła - tam Nelson Fairchild podejmuje grę z przeznaczeniem. Czy jednak może oszukać los? Czy próba ingerencji nie uruchomi lawiny, która pochłonie śmiałka igrającego z fatum?
Nelson chce uśmiercić żonę i tym samym zmienić bieg wydarzeń - oddalić od siebie widmo śmierci z rąk handlarza narkotyków, któremu jest winien pieniądze. Carl Van Ness, niedoszły samobójca zawdzięczający życie Nelsonowi, obiecuje swą pomoc, lecz znika. Niedługo potem giną Nelson senior i Bill, brat Nelsona. Co się za tym kryje? Kim jest Carl van Ness? Czyżby Nelson paktował z diabłem?

źródło opisu: Libros, 2001

lornamalvo | 2016-07-19