Lista Göringa

Wydawnictwo: Adamski i Bieliński
Goering`s list
83-87454-23-0
emindflow

Kiedy w alpejskiej miejscowości, ulubionym miejscu wypoczynku Adolfa Hitlera, umiera na atak serca były Heinz Dieter Strasser, nikt nie spodziewa się, że w spadku Strasser zostawi puszkę Pandory : Listę Goringa...

źródło opisu: AIB - Wydawnictwo Adamski i Bieliński

źródło okładki: AIB - Wydawnictwo Adamski i Bieliński

BookAndBeautiful | 2013-12-20
Przeczytana: grudzień 2013

Opinia z bloga thebookandthebeautiful.blogspot.com:

"„Lista Göringa” to nasza kolejna propozycja z działu sensacja. Po przeczytaniu książki Nina chciała dowiedzieć się, czego o autorze, ale okazało się to bardzo trudne, a właściwie to nawet niemożliwe. Nie znalazła żadnej biografii po polsku czy angielsku. Dziwne. Autor widmo? Ale nie napisał tylko tej jednej powieści, żeby był taki nieznany. No trudno, nie poznamy gościa.

O czym jest książka? O Niemcu nazwiskiem Strasser, który po śmierci swojego ojca zostaje właścicielem bardzo cennych i ważnych dokumentów nazwanych właśnie Listą Göringa. Jürgen Strasser był kiedyś pracownikiem Stasi, ale obecnie zajmuje się bardziej hardcorową działalnością – jest terrorystą z organizacji RAF (Frakcja Czerwonej Armii) i zamierza wykorzystać informacje z Listy, żeby się wzbogacić. Nie myślcie jednak, że tak łatwo uda mu się to osiągnąć. Zaczynają go ścigać najbardziej znane agencje wywiadowcze na świecie. CIA, Mossad, SWR i jeszcze na...

emindflow | 2012-03-04
Przeczytana: 03 marca 2012

Dobra sensacyjna książka w stylu Morrella czy Ludluma. Przeczytałem w jeden wieczór. Polecam.

Baltazaar | 2015-12-19
Przeczytana: 14 grudnia 2015