Zagubione wybrzeże

2001-01-01
2001-01-01
Jędrzej Polak
Pacyfik powieść amerykańska

Dla mnie to przykład wybitnej prozy amerykańskiej ! Świetna literacko; opisy, dialogi... Trafiłam na tę wydaną w Polsce przed laty powieść, szukając tłumaczeń Jędrzeja Polaka. Może to też ciekawy sposób na szukanie ciekawej literatury, a już na pewno z gwarancją doskonałego przekładu... Kupiłam egzemplarz na własność.

trawka, cudacznie, dużo trawy (Mendocino, mnisi, wiedźmy, Weyes Blood), lubię to i wino, sekwoje, zachody słońca, mgła i ocean grzmiący

Dlaczego niektórzy piszą takie dziwne książki? Chyba nie dorastam intelektualnie, aby ogarnąć tok myślenia autora i dać się prowadzić fabule.Pogubiłam się kompletnie.

Dodaj cytat z książki Zagubione wybrzeże