Miłość i wojna

Wydawnictwo: Logos
Love and war
poradniki
Scarlett

John i Stasi Eldredge w sposób odważny, uczciwy i fascynujący tłumaczą, jak osiągnąć w życiu małżeńskim pułap przewyższający pierwotne oddanie i pragnienie intymności. Jest to książka pełna mądrości i nadziei dla tych, którzy pragną czegoś więcej niż jedynie własnego samozadowolenia i wygody. Autorzy wprowadzają nas w istotę małżeństwa... Nie zawsze zgodnego z naszymi marzeniami, lecz...

Autorzy wprowadzają nas w istotę małżeństwa... Nie zawsze zgodnego z naszymi marzeniami, lecz takiego, jakim jest naprawdę... Związkiem między dwiema niedoskonałymi istotami, które wspólnie dochodzą do wniosku, że małżeństwo jest trudne. W książce znajduje się wiele praktycznych odniesień i recept na życie razem, rady te są na tyle uniwersalne, że da się je zastosować w bardzo różnych sytuacjach życia małżeńskiego.

źródło opisu: http://dzikieserce.izajasz.pl/ksiazka,194,milosc_i_wojna.html

źródło okładki: http://static.izajasz.pl/ksiazka/194-milosc-i-wojna.png

Karo | 2014-05-24
Przeczytana: 24 maja 2014

Książka dość uduchowiona, ciepła, sprawiająca, że chce się działać. Nie tylko dla osób przeżywających trudności, ale powiedziałabym, że przede wszystkim dla tych, którzy chcą, by ich małżeństwo nie było tylko wegetacją do śmierci, ale radością z przebywania ze sobą każdego dnia.

neta | 2014-08-02
Przeczytana: 01 sierpnia 2014

Ksiazka, ktora powinien przeczytac kazdy, kto chce uzdrowic swoj zwiazek. Dla mnie absolutnie otwiera oczy na wiele aspektow malzenstwa. Zdecydowanie do ponownej lektury.

Anna Garbiec | 2014-06-06
Przeczytana: 2014 rok

Pozycja warta przeczytania bez względu na to czy dopiero szukamy miłości czy jesteśmy 20 lat po ślubie. Napisana bardzo przystępnym językiem, zawiera wiele ważnych myśli, które pomagają w uporządkowaniu relacji z partnerem i samym sobą. Jeśli dla Ciebie małżeństwo to przede wszystkim sakrament - przeczytaj koniecznie.

Stoczyna | 2015-05-12

Książka, dzięki której można poznać wagę małżeństwa, to jak piękny to sakrament, jak bardzo trzeba i warto walczyć. Raczej dla wierzących.

kaja_555 | 2013-02-11
Przeczytana: 28 lutego 2013

Każdy będący w małżeństwie i przygotowujący się do tego sakramentu powinien ją przeczytać :)

Lila | 2012-04-12

Jedna z lepszych książek o małżeństwie, jakie czytałam.

Stokrotka | 2017-01-05
Michał | 2016-09-24