Modlitwa uwolnienia cz. 1

Wydawnictwo: Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym
brak tytułu oryginału, zbiór tekstów
religia, uwolnienie, szatan
religia

Ta książka mówi nie tyle o demonach, ile o tym, iż musimy uświadomić sobie, jakie otworzyliśmy im drzwi i pokazuje, jak możemy je zamknąć. Pisząc ją skupiłem się na uwolnieniu od złych duchów w kontekście zwykłego chrześcijańskiego życia. Wielu ludzi korzysta z pomocy psychoterapeutów, wyznaje swoje grzechy, stara się prowadzić życie skoncentrowane na Bogu i robi wszystko, co jest w ich mocy,...

Pisząc ją skupiłem się na uwolnieniu od złych duchów w kontekście zwykłego chrześcijańskiego życia. Wielu ludzi korzysta z pomocy psychoterapeutów, wyznaje swoje grzechy, stara się prowadzić życie skoncentrowane na Bogu i robi wszystko, co jest w ich mocy, by uwolnić się od duchowych więzów w pewnych dziedzinach swego życia, a jednak im się to nie udaje. Wielu pełnych wiary i ducha chrześcijan zmaga się z ukrywanymi grzechami, nałogami czy lękiem, którego źródło tkwi w kłamstwie przykrywającym działanie złych duchów. Być może nigdy nie przyszło im do głowy, że mogą potrzebować uwolnienia.
Mam nadzieję, że ta książka przyczyni się do przywrócenia zrównoważonego, bezpiecznego i pełnego wiary podejścia do posługi uwalniania. Jednak moim głównym celem jest przemówienie do serc tych, którzy szukają głębszego nawrócenia ku naszemu Panu, Jezusowi Chrystusowi. Jezus jest tym, który nas wyzwala, On jest Prawdą i On powiedział, że Prawda nas wyzwoli. Neal Lozano

źródło opisu: odnowa.jezuici.pl

źródło okładki: odnowa.jezuici.pl

kryminałolożka | 2018-12-12
Przeczytana: 11 grudnia 2018

Polecam każdemu, kto czuje, że spoczywa na nim jakaś klątwa. Książka pokazuje jak wyjść spod przekleństwa złego i przejść pod błogosławieństwo Boże. Jest to dość długa droga i długi proces, ale "Modlitwa uwolnienia" przygotowuje na każdy etap uzdrowienia.

potulna | 2018-07-02

Niesamowita książka, o tym jak diabeł mąci w naszym życiu.

Vemida | 2016-10-31

Spodziewałam się po tej książce czegoś innego i oczekiwałam w sumie czegoś więcej, jednak absolutnie nie żałuję, że wpadła w moje ręce. Książka ukazuje jak perfidnie działają złe duchy, jak potrafią wykorzystać każde nasze cierpienie, rany serca, brak przebaczenia, uczucie żalu do drugiej osoby – sprawy, o których może dawno już zapomnieliśmy (albo tak nam się wydaje) - aby nas zniewolić, narzucić błędny schemat myślowy, pozbawiać szczęścia. A przez nasze grzechy jeszcze bardziej oddajemy się pod władzę szatana. Neal Lozano na kolejnych stronach książki pokazuje nam najczęstsze przyczyny zniewoleń oraz prowadzi przez „pięć kluczy”, które otwierają drzwi do wolności i życia w pełni Bożego błogosławieństwa, a zamykają te, przez które wpuściliśmy do naszego życia zło. Każdy rozdział zakończony jest modlitwą oraz fragmentami Pisma Świętego, a cała książka obfituje w historie różnych ludzi. Zachęca do głębokiego wejrzenia w swoją duszę i zastanowienia się nad swoim życiem.

gajowa | 2016-06-24
Przeczytana: 24 czerwca 2016

To jest ksiazka, ktora uswiadomila mi jak jeszcze duzo pracy mnie czeka w wielu obszarach mojego zycia duchowego. Jak duzo jest klamstwa. Nie tego oczywistego i rzucajacego sie w oczy..nie!
Jak duzo leku czai sie w zakamarkach mojego serca i tylko czeka by sie wygodnie rozgoscic w "salonie".
To nie jest wygodna ksiazka. Bo burzy moje poczucie samozadowolenia jako chrzescijanki. Bo zmusza do staniecia ze soba w prawdzie. Czesto wstydliwej.
Polecam kazdemu, kto uwaza sie za "dobrego chrzescijanina".

Monika | 2015-12-20

Przeczytałam w 2014. Pozwala zrozumieć samego siebie.

neta | 2015-04-19
Przeczytana: 18 kwietnia 2015

Książka napisana przez chrześcijanina, który ma pasję i zna swoją drogę życiową. W rękach osób, które szukają sensacji może być jednak groźną bronią.

anna | 2015-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2015

Książka pomaga zrozumieć błędy i grzechy przeszłości aby odmienić swoją przyszłość.Polecam.

Sebastian | 2013-01-29

Polecam.