Kerygmat - z ubogimi w barakach

Wydawnictwo: Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej Gaudium
religia

źródło okładki: http://backstageshop.pl/2534-2680-thickbox/arguell...»

Zasada | 2019-08-30
Przeczytana: 2014 rok

Historia, którą opowiada tu Kiko jest poruszająca, a jej źródła (Ewangelia!) i konsekwencje (Droga Neokatechumenalna!) są poruszające jeszcze bardziej.
Natomiast sama książka jest słaba: język mówiony w druku czyta się strasznie.

Marta Lobka | 2019-05-26

Bardzo emocjonalnie przekazań treść. Trzeba wczuć się w sytuacje, w emocje autora aby łatwiej odbierać treść. Nic na wyrost, samo dobro.

| 2017-02-16
Przeczytana: 02 stycznia 2017

Bardzo ważna historia opowiedziana z pierwszej ręki. Książka istotna również w deszczu krytyki neokatechumenatu.

zorza | 2015-07-26
Na półkach: Przeczytane, Mam To !
Przeczytana: 14 kwietnia 2013

Ta książka to piękna opowieść o wybitnym malarzu który miał wszystko i postanowił coś zmienić w swoim życiu i którym mieszkał z ludźmi biednymi w baraku.

Wanda_Agnieszka | 2013-10-11
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Posiadam, 2014
Przeczytana: 2013 rok

Czym jest "Kerygmat"? Jest historią wielkiej miłości. Tym razem jest to miłość Boga do nas. Do Ciebie też.
Trochę opowiada o tym jak i dlaczego powstała Droga neokatechumenalna. Trochę o naturze człowieka. Ale przedewszystkim krzyczy każdą swoją stroną: Bóg jest i ja go spotkałem, a to przynagla mnie do głoszenia kerygmatu-dobrej nowiny!.
To jest książka przepełniona radoscią.

sfinks | 2013-09-11
Przeczytana: lipiec 2013