Nieistniejąca szkoła

Wydawnictwo: Siedmioróg
L'ecole qui n'existait pas
dzieci, szkoła
Agka

Michasia zbiera w szkole same jedynki. Jej tata jest wściekły! A więc, żegnaj szkoło, żegnajcie podkoszulki, trampki i dziurawe dżinsy! Michasia będzie kontynuować naukę na pensji dla grzecznych panienek. Tak grzecznych, jakby były lalkami, a nie żywymi, ciekawskimi dziewczynkami. Żadna z nich nie interesuje się tym, co kryje "strefa zakazana". Michasia czuje się na pensji okropnie...

Phoebe | 2018-02-24
Przeczytana: 2012 rok

Po raz pierwszy zapoznałam się z tą książką jeszcze jako dzisięciolatka. Wtedy to była opowieść mrożąca krew w żyłach. Dzisiaj uznałabym ją za zabawne, dobre wspomnienie z dzieciństwa. Dreszczyk nadal przebiega po plecach na samo wspomnienie niektórych momentów. :D

Mia-Meow | 2011-06-04
Przeczytana: 2007 rok

Czytałam to tak dawno,aż zapomniałam tytułu,ale
wiem jedno to było extra.Jedna z najlepszych!

Smoar | 2011-07-08
Przeczytana: 2007 rok

Króciutka, ale całkiem sympatyczna. Nie spodziewałam się takiego obrotu spraw i jestem mile zaskoczona ;)

dabb | 2017-12-30
Na półkach: Z Biblioteki, Przeczytane