Chicken Soup for the Teenage Soul II
nastolatki
Shirkus

Autorzy opowiadań koncentrują się przede wszystkim na miłości, przyjaźni, trudnych problemach życiowych i dorastaniu. Podobnie jak w pierwszej części, nie znajdziecie tutaj kazań dorosłych na temat tego, co powinniście lub czego nie powinniście robić. Książka ta pełna jest historii młodych ludzi, którzy podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami.

Asimilatte Arellano | 2014-08-31

Może i to zwykły zbiór opowiadań. Część może nawet sądzić, że są do siebie podobne i raczej nudne, a tematy po prostu oklepane. Ale tak naprawdę są to po prostu piękne historie, od których nie można się oderwać. I nie raz miałam ochotę zapytać "co dalej?". Ale po co? Opowiadania mają dobrą puentę. Przy wielu z nich się wzruszyłam, niektóre mnie rozśmieszyły.
Gdy to czytałam, z każdym opowiadaniem obiecywałam sobie, że "to będzie ostatnie", ale nie umiałam przerwać, szczególnie, że tytuł następnego był taki zachęcający.

Polecam wszystkim nastolatkom (głównie dziewczynom, ale chłopakom też), którzy czasem lubią sobie uświadomić, że ludzie mają poważniejsze problemy niż zauroczenia, szkoła i wygląd.

Alexis | 2011-02-23

Ten zbiór opowiadań dotarł do mnie ze względu na ich autentyczny charakter. Niektóre historie naprawdę mnie wzruszyły i żałuję, że nie miałam dostępu do innych części tego projektu.

mellaga | 2016-11-25
Na półkach: Młodzieżowe, Przeczytane