Nieistniejąca szkoła

1999-01-01
Barbara Janicka
dzieci szkoła

więcej Więcej

Słowem wstępu. Napewno są wśród was osoby które czytają literature z dreszczykiem dla dzieci zapewne są też tacy co kupują dla dzieciaków albo sami takie opowieści tworzą, przyznam szczerze sam nigdy nie czytałem- za dzieciaka byłem daleki od grozowych rzeczy, to też postanowiłem dziś z braku laku nadrobić pierwsza lepszą z kolekcji.
"Nieistniejąca szkoła" to cienka...

Po raz pierwszy zapoznałam się z tą książką jeszcze jako dzisięciolatka. Wtedy to była opowieść mrożąca krew w żyłach. Dzisiaj uznałabym ją za zabawne, dobre wspomnienie z dzieciństwa. Dreszczyk nadal przebiega po plecach na samo wspomnienie niektórych momentów. :D

Króciutka, ale całkiem sympatyczna. Nie spodziewałam się takiego obrotu spraw i jestem mile zaskoczona ;)

Czytałam to tak dawno,aż zapomniałam tytułu,ale
wiem jedno to było extra.Jedna z najlepszych!

• Z biblioteki
  • Młodzieżowe
  • Z obcych półek
  • Dawno, dawno temu...
  • Do odświeżenia
  • Z dzieciństwa

Dodaj cytat z książki Nieistniejąca szkoła