Tęcza

Heaven knows
83-7157-000-7
romans historyczny
Wanda

Lizzie Robinson od dziecka kocha się w Tavisie Mackinnonie, przy czym nie należy do dziewcząt, które ukrywają swoje uczucia. Przeciwnie, jej wybranek czuje się wręcz molestowany przez postrzeloną nastolatkę, która wkracza w jego życie w najbardziej niespodziewanych momentach, stawiając go w dość krępujących sytuacjach. Mimo że ukochany opędza się przed nią jak przed natrętną muchą, Lizzie...

Mimo że ukochany opędza się przed nią jak przed natrętną muchą, Lizzie jest przekonana, iż są sobie przeznaczeni i wcześniej czy później Tavis przejrzy na oczy.

Może po jej długiej nieobecności w rodzinnym mieście dostrzeże w niej kobietę swego życia?

Kasjopeja | 2014-01-29
Przeczytana: 29 stycznia 2014