Nocny Orszak

Tłumaczenie: Natalia Łajszczak
Seria: Forgotten Realms
Wydawnictwo: ISA
The night parade

Przez dziesiątki lat koszmarny Nocny Orszak nawiedzał sny wielu mieszkańców Krain. Większość ludzi sądziła, że to wytwory zmęczonej wyobraźni. Mylili się. Myrmeen Lhal, piękna władczyni Arabel, zostaje uwikłana w wojnę z Nocnym Orszakiem, w której jej jedynymi sojusznikami są Harfiarze. Musi pokonać żywiące się ludzkim strachem i cierpieniem potwory, bowiem w rękach ich przywódców znajduje się...

Myrmeen Lhal, piękna władczyni Arabel, zostaje uwikłana w wojnę z Nocnym Orszakiem, w której jej jedynymi sojusznikami są Harfiarze. Musi pokonać żywiące się ludzkim strachem i cierpieniem potwory, bowiem w rękach ich przywódców znajduje się jej córka, którą od czternastu lat uważała za martwą.

Engelsstaub | 2016-08-13
Przeczytana: 12 sierpnia 2016

Przyjemne czytadło do poduszki, ale nic wybitnego.

Grzegorz | 2013-06-10

Pomysł na historię oceniam jako świetny, koncepcja Nocnego Orszaku jest naprawdę sensowna. Jednak warsztat pisarski i fabuła mniej porywają. Gdyby tą książkę napisał R.A Salvatore to była by dużo lepsza.

Rafał Splisteser | 2016-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2016

Pomysł na książkę rewelacyjny. napisana prostym językiem. szybko się ją czyta. polecam

chao | 2016-09-21
Przeczytana: 08 czerwca 2016