Socjologia wychowania. Wybrane elementy. Mechanizmy socjalizacji i edukacja szkolna

Wydawnictwo: Wydawnictwo Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi
6 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
978-83-7405-261-0
socjologia, wychowanie, pedagogika
adorable

Socjologia wychowania, jedna z dziedzin socjologii ściśle związana z pedagogiką społeczną, zajmująca się wychowaniem jako procesem społecznym. Socjologia wychowawcza bada m.in. środowiskowe uwarunkowania szkoły, rodziny, grup rówieśniczych, funkcjonowanie różnych środowisk wychowawczych, zmiany celów i treści wychowania społecznego.

adorable | 2010-10-20

Całej książki nie przeczytałam, korzystałam jedynie z jej fragmentów. Jednak, mimo to, stwierdzam, iż jest napisana dosyć dostępnym i przyjemnym językiem. Wszystko jest przejrzyste, klarowne i zrozumiałe.

ewelka45 | 2010-11-24

chcę przeczytać, ale nie wiem jak....czy tu w ogóle można to przeczytać czy nie o to chodzi na tym portalu ???hel :O

gothic_girl | 2013-09-05
anowi-chan | 2012-09-02