W niewoli uczuć

Tłumaczenie: Anna Boryna
Cykl: Bracia Bancroft (tom 2)
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Taming Rafe
miłość, uczucia
Edyta

Niesłychanie pociągający awanturnik, Rafe Bancroft, wygrywa w karty rodzinną siedzibę Felicity Harrington. Porywcza piękność usiłuje za wszelką cenę ocalić swój dom i nie ulec przy tym urokowi nowego właściciela. Jak jednak zdoła tego dokonać, gdy co noc śni o jego uściskach? Marzący o podróżach w nieznane Rafe pragnie jak najszybciej sprzedać wygrany majątek i ruszyć na poszukiwanie przygód. Spotkanie Felicity nieoczekiwanie zmienia jego plany. Dni i noce spędzone razem z nią stają się dla niego jednak o wiele bardziej pociągające niż egzotyczne kraje. Czy serce tego lekkoducha zdoła pojąć, że miłość jest największą przygodą?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

dorota21g | 2014-04-28
Przeczytana: 21 kwietnia 2014

Młody awanturnik wygrywa w karty posiadłość. Okazuje się że w posiadłości zostały dwie siostry poprzedniego właściciela. Dom to ruina, a jednak nowy właściciel nie wyrzuca sióstr na bruk, i nie sprzedaje posiadłości od razu. Wręcz przeciwnie, postanawia wyremontować ruderę, pod pretekstem podwyższenia wartości nieruchomości.
Ogólnie czyta się bardzo dobrze, bohaterowie wyraziści, książka miła, lekka i przyjemna.

Iwona | 2013-06-12
Przeczytana: 10 czerwca 2013

Niezbyt ambitne, ale przepełnione tak wieloma emocjami, że czyta się naprawdę świetnie. Napisana z humorem, wzbogacona intrygą, w wolnej chwili w sam raz:)

Borys95 | 2012-12-12

Wkurzała mnie młodsza siostra bohaterki :D no nie mogłam z niej! A książka świetna :)

Kasia W-ka | 2011-02-21
Przeczytana: 14 lipca 2013