Duchy Baszty

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
piotrex

Od autora: "Czy wierzysz w duchy? Ja wierzę. Spotykałem się z nimi w czasie okupacji. Żyłem czasem w tej gromadzie duchów, której panicznie bali się Niemcy. Na myśl o nich żandarmom cierpła skóra. Ale nie wszyscy musieli się ich bać. Dowiesz się o tym z treści tej książki opartej na autentycznych zdarzeniach. Będzie w niej część i mojej okupacyjnej biografii. A może i ja od czasu do czasu...

Od autora:
"Czy wierzysz w duchy? Ja wierzę.
A może i ja od czasu do czasu zamieniałem się w ducha?"

moniq8 | 2012-09-24

podróż w czasie... historia z moich okolic, dla tych którzy lubią powieści wojenne oparte na prawdziwych wspomnieniach.

grzokita | 2015-12-29
Przeczytana: 1994 rok