Duchy Baszty

literatura piękna
Krajowa Agencja Wydawnicza
1982-01-01
1982-01-01
literatura współczesna literatura polska XX wiek powieść

więcej Więcej

W książce znajdziemy opis zawiązywania się ruchów powstańczych Gór Świętokrzyskich w rejonie Starachowic. Zwięzłe dialogi między bohaterami, treściwe opisy wydarzeń zachęcają do pochłaniania kolejnych stron. Mnie osobiście ta książka wpłynęła na podświadomość na tyle, że jak prawie nigdy w ostatnim czasie nie pamiętałem co mi się przyśniło, tak po lekturze nawet kilkunastu...

podróż w czasie... historia z moich okolic, dla tych którzy lubią powieści wojenne oparte na prawdziwych wspomnieniach.

• Historia Polski i okolic
  • Wojna
  • Własna biblioteczka
  • Stare kopie ( co najmniej 1)
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Duchy Baszty