Geografia turystyki Polski Przewodnik do ćwiczeń

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
9788320817690

W książce Autorzy prezentują najistotniejsze walory turystyczne polskich miast i miasteczek, uzdrowisk, sanktuariów i ośrodków pielgrzymkowych, zamków, pałaców i dworów, zabytków techniki i przemysłu, muzeów i obiektów historyczno-wojskowych. W ciekawy sposób przedstawiają także najważniejsze zagadnienia dotyczące mniejszości narodowych, etnicznych i religijnych w Polsce oraz polskiej kultury ludowej. Prezentacja treści w formie przewodnika do ćwiczeń dla studentów jest atutem tej książki, ułatwia naukę i zachęca do pogłębiania wiedzy. Każdy rozdział obejmuje bowiem opis tematu, spis podstawowej literatury oraz pytania, ćwiczenia i testy wraz z zestawem prawidłowych odpowiedzi. Książka jest przeznaczona dla wykładowców i studentów kierunków związanych z turystyką, rekreacją i krajoznawstwem na wyższych uczelniach różnego typu.

Chaoticreader | 2016-04-09
Nikki xD | 2011-07-05