Mów do mnie jeszcze

Seria: Kolorowy uśmiech
Wydawnictwo: Sonia Draga
Tell Me Something
MadziaR

Przez całe życie Elizabeth pragnęła dwóch rzeczy - męża Włocha i gromadki bambini z kruczoczarnymi włosami i rumianymi policzkami. Pierwsze już odhaczyła, wychodząc za mąż za Roberta, seksownego przystojniaka o ciemnej karnacji, drugie natomiast okazuje się być znacznie trudniejsze, niż przypuszczała. Kiedy Robert traci pracę i para postanawia przeprowadzić się do Włoch i zająć rodzinnym...

Kiedy Robert traci pracę i para postanawia przeprowadzić się do Włoch i zająć rodzinnym interesem, Elizabeth nabiera nadziei, że zmiana stylu życia pomoże jej się zrelaksować i pozwoli wreszcie zajść w ciążę. Problem tylko w tym, że, niezależnie od tego, ile lodów zjada na skąpanej słońcem piazza, ciężko jest jej się zrelaksować, gdy przebiegła teściowa (prawdziwa wiedźma!) robi wszystko, żeby zniszczyć jej małżeństwo. Dodatkowo sytuację pogarsza bariera językowa, a także śliczna była dziewczyna Roberta, mieszkająca tuż za rogiem.

Czy pragnienie dziecka pozwoli im przezwyciężać problemy czy też zniszczy ich małżeństwo? I dlaczego Elizabeth nagle wyczekuje spotkań z przystojnym, jasnowłosym Amerykaninem? Temperatura rośnie... i nie ma to nic wspólnego z śródziemnomorskim słońcem.

Gosia9101 | 2013-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2013

Przyjemna powieść, bardzo mi się spodobała. Elizabeth będąc nastolatką ustaliła sobie plan, że jako kobieta będzie wiodła szczęśliwe życie we Włoszech, z mężem Włochem i ich gromadką dzieci. Rzeczywistość niestety jest butalna... Wpradzie Elizabeth wychodzi za Włocha, starają się o dziecko, ich małżeństwo jest szcęśliwe-do czasu. Wszystko zmienia się po przeprowadzce do Włoch, gdy zamieszkują z teściową Elizabeth, a także gdy na hoyzoncie pojawia się była dziewczyna Roberto i przystojny Amerykanin Chuck... Nagle wszystko staję sie trudniejsze...

Jeśli ktoś chce się przekonać jak potoczą się losy Roberto i Elizabeth koniecznie musi przeczytać tą powieść. Naprawdę warto, bo jest ona o prawdziwym życiu, a nie o nierealnych marzeniach.

Beata | 2011-02-15
Na półkach: Przeczytane, 2011, Ulubione
Przeczytana: 15 lutego 2011

To takiego typu książka której by się nie chciało skończyć czytać.Lektura raczej kobieca,o miłości, zdradzie i marzeniach.Nieraz nasze nasze marzenia jak się spełnią już nie są takie fajne.Elizabeth przez całe życie marzyła o mężu Włochu i zamieszaniu tam.Zderzenie z brutalną rzeczywistością nie było dobre.Okazało się że jej mąż jest pod bardzo wielkim wpływem mamusi.Istotnym wątkiem w książce jest to że główna bohaterka za wszelką cenę chciała być matką.Jej całe życie kręciło się koło tego.Szybko się czyta książkę i nie mozna sie od niej oderwać.

kiikaaa | 2013-02-20

Dawno książka nie zawładnęła tak moimi myślami. Nie mogłam się od niej oderwać. Wciągająca, wzruszająca, czasem zabawna, na pozór zwyczajna opowieść o życiu uczuciowym młodej kobiety, jednak jej magię czuję do aż dziś.. :) Szczerze polecam.

Zaczytana | 2013-05-07

Ogólnie ok,ale bez szaleństwa.
Perypetie Elizabeth, która usilnie próbuje zajść w ciążę.Bariera językowa,teściowa jędza,mąż Włoch nie stroniący od byłej dziewczyny...

Kami | 2011-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2011

Włochy + wino + wyśmienite jedzenie + przystojny brunet i niebieskooki blondyn = świetne tło dla sympatycznej, zabawnej historii milosnej, którą się czyta łatwo i jednym tchem :) do tego wątek typowej, włoskiej, wrednej mamusi dodaje jej pikanterii.

WiWi | 2013-12-23

Miła, łatwa i przyjemna. Dobrze się czyta, choć czasem naiwność głównej bohaterki może wręcz denerwować ale ogólnie książka do przecczytania

lizzy11 | 2016-02-22
Przeczytana: 22 lutego 2016

Przyjemna lektura,choć przewidująca :-) ale polecam do poczytania, zwłaszcza na wakacje :-)

Dana | 2013-01-14
Przeczytana: styczeń 2013

Opowieść o spełnianiu marzeń,o słonecznej Italii,ciemnowłosym mężu,małych bambini.Marzenia spełniły sie,ale urocza tesciowa,skutecznie utrudniająca jej zycie przygasza uroki słonecznej Italii.

usuahaha | 2013-09-15
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 2013 rok

Książka przyjemna, miło się czyta jako tzw. luźną literaturę. Od razu wiadomo jak zakończy się całość. Dobra do przeczytania raz. Jak dla mnie fajna, ale nie warta kupna.

Kamucha1234 | 2015-06-28
Przeczytana: 03 września 2014

Bardzo dobrze mi sie czytalo ta ksiazke. Fabula naprawde fajna. Strasznie wc