Bądź przyjacielem i żyj wśród przyjaciół

Okładka książki Bądź przyjacielem i żyj wśród przyjaciół Andrew Matthews
Okładka książki Bądź przyjacielem i żyj wśród przyjaciół
Andrew Matthews Wydawnictwo: Medium poradniki
1990-01-01
83-86755-71-7
Agata Karolak
Psychologia

Bardzo lekka i przyjemna, a zarazem niesie wiele praktycznych wskazówek do oczyszczania relacji, pozytywnego myślenia i zmiany własnych- często stereotypowych- przekonań i zachowań. Główny przekaz- jesli chcesz coś zmienić, zacznij od siebie.
Zachęcam :)

Zachęcam :)

Bardzo fajna książka o byciu lepszym przyjacielem i należytym traktowaniu innych. Jest dosyć krótka, ale treściwa. Dobra jako uzupełnienie po "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi". Oczywiście samo przeczytanie takich książek niczego nie zmieni, jeśli sami nie dostosujemy się do zawartych w nich poradach.

Ta książka zmieniła mnie w młodości u progu dorosłego życia.

Ta książka zmieniła mnie w młodości u progu dorosłego życia.

Gdy przestajemy analizować i osądzać postępowanie innych ludzi, stajemy im bliżsi. I odwrotnie osądzając i krytykując - stwarzamy dystans.

Wydawanie ocen jest bezproduktywne.

Książka 👌 !
Warto do niej często wracać! I utrwalać sobie jej treść by coraz bardziej być świadomym jak dbać o relację międzyludzkie.

Wydawanie ocen jest bezproduktywne.

Książka 👌 !

Wartościowa książka dobre porady każdy moim zdaniem znajdzie coś dla siebie by czerpać więcej radość z życia wśród ludzi.

Nie gruba książka ale wiele cennych porad, które można zastosować w życiu codziennym.
Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam.

Zdecydowanie polecam! Książka zawiera wiele cennych porad które można zastosować w życiu codziennym. Znacząco wpływa na nastawienie do ludzi. Nauczyłem się szanować i bardziej rozumieć otaczające mnie osoby.

mega życiowe i praktyczne tematy a także rady apropo nich

mega życiowe i praktyczne tematy a także rady apropo nich

Może być. Typowa amerykańska psychologia ale warto. Może nic odkrywczego, ale porady zebrane w jednej książce. Niegłupie.

Garść dobrych, życiowych rad, popartych przykładami - przyjemnie i zwięźle podana. Polecam

• Audiobooki
  • Rozwój osobisty