Zielony rycerz

The Green Knight
83-7150-133-1
zielony rycerz
dariamaria

Spokojne życie grupki londyńskich przyjaciół zakłóca seria dramatycznych wydarzeń. Lucas Graffe, historyk, z natury odludek, zabija w obronie własnej człowieka i po procesie znika bez śladu. Clement Graffe, aktor, głęboko przeżywa zniknięcie brata. Ich przyjaciel, Bellamy James, zrywa wszelkie związki ze światem, pozbywa się majątku (nawet ukochanego psa) i postanawia wstąpić do klasztoru. Louise Anderson spostrzega, że nieznajomy mężczyzna stale obserwuje jej dom. Kiedy w końcu Lucas powraca, dochodzi do spotkania braci, w trakcie którego pojawia się niespodziewany gość. Wkrótce staje się jasne, że wszyscy mają do spełnienia niełatwą misję, której celem jest nie tylko zemsta, ale i gruntowna transformacja.

źródło okładki: literacki24.pl

nellanna | 2015-12-02

Trzyma poziom, jak na tę autorkę przystało i nawet sobie wynotowałam kilka mądrości, bo mi się spodobały ale...czytałam już lepsze. Trochę to zanadto pokomplikowane i trudno się połapać w ilości bohaterów. Chwilami brakowało mi cierpliwości, dlatego taka ocena.

| 2016-07-03
maśka | 2016-04-11