Morderstwa polityczne spiski tajne zmowy

Tłumaczenie: Katarzyna Bieniaszewska
Wydawnictwo: Bellona
Assassinations and Conspiracies
zamach
historyczna

Czy zamach i zabójstwo to skuteczne narzędzie polityczne? Biorąc pod uwagę emocjonalną siłę i nacisk kładziony przez media na zamach, odpowiedź jest zaskakująca. Prawie zawsze zamach jest albo jałowy albo przynosi skutek odwrotny do zamierzonego. Publikacja przedstawia słynne zabójstwa znanych osób w różnych epokach: Juliusza Cezara, Tomasza Becketa, Abrahama Lincolna, Grigorija Rasputina,...

Publikacja przedstawia słynne zabójstwa znanych osób w różnych epokach: Juliusza Cezara, Tomasza Becketa, Abrahama Lincolna, Grigorija Rasputina, Roberta F. Kennedy’ego, Lwa Trockiego, Olafa Palme.

źródło opisu: www.ksiegarnia.bellona.pl

Agnieszka W | 2016-11-29