Warte ryzyka

Wydawnictwo: Książnica
biznes, finanse

Życie Dana Portera wydawało się idealne: miał wygodny dom na przedmieściach Londynu, piękną żonę, trójkę zdolnych dzieci, świetnie płatną pracę. Pewnego dnia wszystko to runęło jak domek z kart. Dan został bez pracy, a obowiązek utrzymania rodziny spadł na jego żonę. Jednak ona wybrała karierę, coraz bardziej oddalając się od męża. Dan z czasem odkrywa, że potrzebuje czegoś innego, czegoś więcej.

Tara | 2016-02-28
Na półkach: E-booki, Przeczytane
Przeczytana: 28 lutego 2016

Mimo że w miarę dobrze napisana to przeciętna, zapomnę o niej dosyć szybko. Nie wzbudziła również we mnie żadnych emocji, ot czytam bo czytam, wiadomo - smutna historia. To chyba tyle co mogłabym powiedzieć o tej książce, zdecydowanie tyle.

moniaxa | 2016-03-18
Przeczytana: 18 marca 2016

mnie się podobała, pozwala przyjrzeć się sobie i temu co jest istotne.

Lucyjuicy | 2012-11-28
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 27 listopada 2012

Bez rewelacji. Czytadło na urlop lub do pociągu.

ABujak | 2012-07-31
Przeczytana: 21 lipca 2012

"Zakochałam się" w tym autorze. Potrafi sprawić, że człowiek zżywa się z bohaterami powieści. A nie każdy to potrafi.

Travisx85 | 2014-12-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 18 grudnia 2014

Mam mieszane uczucia po tej książce. Nie powaliła mnie na ziemię, nie utożsamiłem się z bohaterem w 100%, nie przeżywałem jego życia wracając do rzeczywistości.
Według mnie książka bardzo przeciętna chociaż zostająca w pamięci. Ilość wątków podejmowanych dla mnie osobiście była zbyt męcząca.
Zakończenie... Było?

Krystyna | 2016-10-31