Zacząć od nowa

Seria: Książnica kieszonkowa
Wydawnictwo: Książnica

Liz, przywiązanej do tradycji właścicielce dużej posiadłości, od dłuższego czasu zdecydowanie się nie wiedzie. Jej na pozór szczęśliwe małżeństwo rozpadło się, problem jednak w tym, że z byłym mężem musi prowadzić wspólne interesy, toteż rozstanie wcale nie jest proste. Na dodatek Liz staje przed dylematem: przyjąć korzystną propozycję sprzedaży posiadłości czy za wszelką cenę starać się ją utrzymać w czasach, które temu nie sprzyjają?...Ta ciepła opowieść o pokonywaniu przeszkód dodaje otuchy przypominając, że jeśli nawet to, w co wierzyliśmy przez lata, rozsypuje się jak domek z kart, pozostaje nadzieja i szansa, by zacząć od nowa.

zeida | 2013-09-17
Przeczytana: 16 września 2013

Świetnie się czyta, książka napisana w tak ciepły sposób, że aż udziela się ta pozytywna energia. Sympatyczni bohaterowie, poczucie humoru autora, które lubię i zaskakujące zakończenie - czego chcieć więcej?

Gabi | 2013-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2013

Książka robi bardzo dobre wrażenie. Ciągłe zwroty akcji, wciąż coś się działo. Aczkolwiek początek nie przyciąga uwagi czytelnika i po kilku stronach może odrzucić czytelnika. Polecam!

Asia | 2012-12-15
Przeczytana: 16 grudnia 2012

Bardzo pozytywna książka :)
Polecam!

książek: 1920