Klify

Abandon
83-89351-35-8
romans
Wanda

Abandon - tajemnicza angielska wyspa, spowita w mroku legend, stała się domem wojowników i czarujących kobiet, z których najbardziej uroczą jest Morwenna Halliwell. Kiedy okazuje się, że wyspa ma zmienić właściciela, odważna Morwenna postanawia stawić czoło wrogowi: księciu Pentargonu, Anthony'emu Hartstone, którego nazywa "Kamienne Serce". Śmiała dziewczyna nie wie, że już wkrótce będzie zmuszona poślubić znienawidzonego lorda - to w jego rękach spoczywa jej przyszłość. Anthony ignoruje Morwennę i jej protesty, co nie przeszkadza mu podziwiać jej urodę i odwagę. Kiedy jednak Morwenna niespodziewanie staje w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, Anthony wie, że musi zrobić wszystko, by obronić niewinną dziewczynę. Tylko on może pokonać zagrażającego jej złoczyńcę. Ale jak ma przekonać Morwennę, że nie jest jej wrogiem, a najbardziej oddanym i namiętnym wielbicielem?

Dorota Piękna | 2015-12-01

Po przeczytaniu tej powieści mam mieszane uczucia. Z jednej strony dobrze i z zaciekawieniem mi się ją czytało a z drugiej to nie jest tym powieści w których gustuje.

Panna2w | 2012-09-23
Przeczytana: 23 września 2012