Zaczarowany świat czyli rady, które ułatwią życie każdej zabieganej kobiecie

Tłumaczenie: Beata Adamczyk
Wydawnictwo: Rebis
Creating a charmed life
9788371209093
poradniki

kwiatek29 | 2012-04-16
Przeczytana: 16 kwietnia 2012

Pierwszy raz przeczytałam tę książkę kilka lat temu.Ostatnio będąc w bibliotece znów wpadła mi w ręce.Victoria Moran uczy,jak wpływać na swój rozwój,jak pozytywnie postrzegać siebie i otaczający nas świat,jak docenić swoje życie.Książka zawiera prostą mądrość zawartą w formie ciekawych esejów."Zaczarowany świat" to zastrzyk pozytywnej energii,stawia na nogi.

Ida | 2015-07-21
Przeczytana: 2013 rok

Zbiór ciekawych i wartościowych porad dla każdej kobiety. Można wprowadzać w życie od zaraz i małymi kroczkami zwiększać komfort codzienności. Rozdziały konkretne i dobrze podzielone tematycznie. Poza tym, jest to jeden z tych poradników, do których się wraca i zawsze poprawia nastrój.

mariola | 2016-10-26
| 2015-11-16