Zaczarowany świat czyli rady, które ułatwią życie każdej zabieganej kobiecie

Okładka książki Zaczarowany świat czyli rady, które ułatwią życie każdej zabieganej kobiecie Victoria Moran
Victoria Moran Wydawnictwo: Rebis poradniki
poradniki
Creating a charmed life
Rebis
2000-01-01
2000-01-01
9788371209093
Beata Adamczyk

Zbiór ciekawych i wartościowych porad dla każdej kobiety. Można wprowadzać w życie od zaraz i małymi kroczkami zwiększać komfort codzienności. Rozdziały konkretne i dobrze podzielone tematycznie. Poza tym, jest to jeden z tych poradników, do których się wraca i zawsze poprawia nastrój.

Pierwszy raz przeczytałam tę książkę kilka lat temu.Ostatnio będąc w bibliotece znów wpadła mi w ręce.Victoria Moran uczy,jak wpływać na swój rozwój,jak pozytywnie postrzegać siebie i otaczający nas świat,jak docenić swoje życie.Książka zawiera prostą mądrość zawartą w formie ciekawych esejów."Zaczarowany świat" to zastrzyk pozytywnej energii,stawia na nogi.

• 2000
  • Wielokrotnego Użytku