Nowoczesne nauczanie. Praktyczne wskazówki i techniki

Tłumaczenie: Jolanta Bartosik
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Teaching Today. A Practical Guide
978-83-7489-208-7
poradniki
mantra

Niniejsza książka została pomyślana jako praktyczna pomoc dla uczących. Jest adresowana do nauczycieli szkół podstawowych, średnich i wyższych oraz do tych, którzy uczą pracujących w przemyśle, handlu czy w służbach publicznych. Została napisana z myślą o wszystkich, którzy chcą wiedzieć, jak pomagać innym w nauce. • Bezcenne źródło wiedzy i wskazówek dla uczących w szkołach każdego...

• Bezcenne źródło wiedzy i wskazówek dla uczących w szkołach każdego szczebla.
• Doskonały podręcznik dla studentów różnych kierunków pedagogicznych i specjalności nauczycielskich.
• Praktyczna pomoc dla tych wszystkich, którzy uczą.

Wszyscy nauczyciele z pewnością na co dzień zmagają się z takimi problemami, jak brak koncentracji uczniów, brak motywacji, niezdyscyplinowanie i wiele innych. Do nich wszystkich skierowana jest niniejsza książka.
Geoff Petty, nauczyciel mający za sobą wieloletnią praktykę w zakresie pracy w szkole oraz przygotowujący innych do tego zawodu, dzieli się z czytelnikiem swoim bogatym doświadczeniem. W 50 rozdziałach książki omawia najważniejsze zagadnienia związane z nauczaniem. Wskazuje trudności i problemy, ale pokazuje również, gdzie szukać satysfakcji z wykonywania tego odpowiedzialnego zadania, jakim jest kształcenie innych.

Adalbert | 2015-01-16

Podręcznik metodyki.