Dania dla całej rodziny

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-916854-1-1
dania, rodzina, obiad, kuchnia
Barbara

Marzeniem każdej pani domu jest przygotowanie takich posiłków, które byłyby łatwe w przyrządzaniu, smaczne, zdrowe, a przede wszystkim nadawały się dla całej rodziny, nie wyłączając najmłodszych jej członków. W codziennej gonitwie pełnej przeróżnych obowiązków planowanie osobnego menu dla rocznej pociechy jest nie lada problemem. W tej książeczce znajdzie się zestaw takich potraw, które można...

W tej książeczce znajdzie się zestaw takich potraw, które można podać wszystkim domownikom bez względu na ich wiek, np. bitki cielęce w sosie cytrusowym, zupa-krem z jabłek i pietruszki, a może kukurydziany placek.

Barbara | 2010-09-16
Na półkach: Przeczytane, 000 - Posiadam