Święty Graal i inne zaginione skarby. Słynne skarby świata odkryte na nowo

Wydawnictwo: Buchmann
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
historyczna

Ludzi od zawsze ekscytowały niesamowite opowieści o poszukiwaczach skarbów i tajemniczo znikających zbiorach. Ta fascynująca książka bada historie jednych z najwspanialszych i najniezwyklejszych artefaktów, kiedykolwiek zaginionych lub odnalezionych. Szczegóły najnowszych odkryć archeologicznych i ekscytujących badań historycznych, Historie zaginionych skarbów: od świętego Graala aż po bogactwa Eldorado Najsłynniejsze skarby świata znane od wieków, jak i nie dawno odkryte

[opis wydawcy]

Rydzek | 2013-07-22
Przeczytana: 2013 rok

Super rzecz na prezent, wciąga.

Marecki | 2016-04-03
Na półkach: 2016, Historyczne, Przeczytane