Anioł śmierci

Wydawnictwo: Atlantis
Angel of death
83-900006-3-6
Radek

Wilgotne ściany lochów zamku Furstenwalde odbijają jęki okrutnie torturowanych ludzi. W rzęsiście oświetlonych salonach dwa piętra wyżej Himmler przewodniczący spotkaniu Teutońskiego Zakonu Krwi i Stali. Druga wojna światowa dobiega końca. Hitler schodzi ze sceny, Himmler przekonany, że złe w historii jest wieczne - ma nadzieję zająć jego miejsce. Pół wieku później. Ludzie w przeszłości...

Pół wieku później. Ludzie w przeszłości powiązani z Zakonem padają ofiarą bestialskich zabójstw. W ich ustach tkwią karty z wizerunkiem trupiej czaszki, wykrzywionej w makabrycznym uśmiechu.
Ktoś odkrył najgłębszą tajęmnicę III Rzeszy, ktoś kto wkrótce otrzyma także władzę, władzę absolutną.

kiniamala | 2013-09-07
Przeczytana: 06 września 2013

Czytało się bardzo fajnie, akcja leci...a tu taki szybki koniec...szkoda, bo myślałam, że autor wymyśli bardziej zaskakujące zaskoczenie.

Sawczuk | 2016-09-25
Eiji | 2015-06-19