Struktura magii. Kształtowanie ludzkiej psychiki, czyli więcej niż NLP. Część 1

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Jak modelować ludzkie nastawienie, zachowanie i sposób myślenia? Odnajdowanie człowieka w jego własnym świecie Warsztat psychoanalityka -wnikanie w metamodele i przekształcanie percepcji Wprowadzanie rozmówcy w nową rzeczywistość W tej książce Richard Bandler i John Grinder krok po kroku opisują proces celowego przekształcania ludzkiej psychiki. Nazywają po imieniu to, co wielu psychologów uznaje za nieuchwytne. W założeniu książka ta skierowana była do terapeutów chcących u

LadyMadeleine | 2016-04-28
Krzysztof | 2015-11-15