Forex dla bystrzaków

Okładka książki Forex dla bystrzaków Brian Dolan, Mark Galant
Okładka książki Forex dla bystrzaków
Brian DolanMark Galant Wydawnictwo: Helion biznes, finanse
2010-06-01
978-83-246-2453-9
Arkadiusz Romanek
forex giełda inwestycje

Jest dużo lepszych książek na temat forexu, giełdy, jednak jak dla początkującego ta książka może być dobra by zainteresować się tematem i zrozumieć pewne pojęcia inwestycyjne, zawsze będzie łatwiej z tą wiedzą, niż bez niej, nie ma jednak co brać wszystkich rad tutaj zawartych za pewnik.

Elementarz forexu. Każdy początkujący powinien choć raz ją przeczytać. Polecam

Elementarz forexu. Każdy początkujący powinien choć raz ją przeczytać. Polecam

Pierwsza książka jaką przeczytałem w tym temacie, zdecydowanie polecam, zapoznanie się z terminologią, zasadami a jednocześnie nakłanianie do samodzielnego zgłębiania tematu poprzez rachunek demonstracyjny.

Przez brak zagłębienia się w jakikolwiek temat pewnie nie jest to książka dla kogoś, kto już co nieco o Forexie wie

Jak chcesz zarabiać na forexie to po prostu nie kupuj książek bo one mogą tylko wytłumaczyć najbardziej podstawowe rzeczy dostępne w internecie.

Na szczęście nie ma metod "kup na dołku, sprzedaj na górce" bo sporo osób mogłoby dostać załamania tracąc kasę.

wiedza czysto teoretyczna, nauczyła mnie podstawowych pojęć nic więcej

wiedza czysto teoretyczna, nauczyła mnie podstawowych pojęć nic więcej

Lepiej ująć tematu chyba się nie dało :)

Lepiej ująć tematu chyba się nie dało :)

Najlepsza książka, szczególnie dla osób początkujących

Najlepsza książka, szczególnie dla osób początkujących

Rewelacyjna książka z niezwykle cenną wiedzą zebraną w jednej pozycji.

Rewelacyjna książka z niezwykle cenną wiedzą zebraną w jednej pozycji.

Dużo konkretnych informacji. Polecam każdemu na początek.

Dużo konkretnych informacji. Polecam każdemu na początek.

podstawy podstaw, dla zaznajomienia się z tematem to spoko

podstawy podstaw, dla zaznajomienia się z tematem to spoko

• Inwestowanie
  • Ekonomia
  • Biznes

Dodaj cytat z książki Forex dla bystrzaków