Mowa Ciała a Sukces

Wydawnictwo: Złote Myśli
biznes, finanse

Jak za pomocą zmiany osobistej kształtować mowę ciała i stać się lideremaJeśli masz 10 minut wolnego czasu w ciągu dnia, to gwarantuję Ci, że w tydzień (lub mniej) nauczysz się, jak analizując Mowę Ciała rozmówcy, czytać mu w myślach. Drogi przyszły adepcie sztuki mowy ciała, zanim napiszę Ci, w jaki sposób możesz opanować czytanie w myślach, wiedz, że: zyskasz kontrolę nad swoim umysłem, ciałem i emocjami. z każdym dniem będziesz się zmieniał i stawał taki, jaki chcesz być. Będziesz potrafił zrozumieć drugiego człowieka i osiągnąć przewagę w negocjacjach i wiele więcej... W jaki sposób możesz wykorzystać Mowę Ciała w codziennym życiuazastanawiam się, co by było, gdybyś wiedział, jak się zachować, aby zawsze robić dobre wrażenie na innych. Niezależnie czy jest to szef w pracy, koleżanka ze szkoły czy osoba, która Ci się podoba, wiedziałbyś, co robić, aby być postrzegany jako osoba silna i pewna siebie. Tylko dlatego, że wiesz, jak wykorzystać Mowę Ciała. Od teraz za każdym razem, kiedy poznasz nową osobę, dzięki znajomości sekretów Mowy Ciała będziesz w stanie sprawić (za pomocą gestów, postawy ciała), aby Cię polubiła. łatwiej będzie Ci się porozumieć z bliskimi, ponieważ będziesz potrafił odczytać z ich mowy ciała to, co czują. zapobiegniesz sytuacjom, kiedy przez swoje nieświadome zachowanie (np. jakiś ruch, który może być mylnie odczytany) możesz być źle oceniony i już na starcie wyrobić sobie złą opinię. W tym ebooku wyjawię Ci wszystkie sekrety dotyczące mowy Ciała, które pomogą Ci w codziennym życiu. Dowiesz się:Jak przy pomocy mowy ciała sprawić aby osoba, którą poznajesz, polubiła Cię i zaakceptowałaa (jest to szczególnie ważne pierwszego dnia w szkole albo na rozmowie kwalifikacyjnej) strona 79Jaki jeden czynnik w mowie Twojego ciała ma najważniejszy wpływ na to, jak postrzegają Cię ludziea strona 92Jakie gesty i zachowania wskazują na to, że osoba, z którą rozmawiasz, może kłamaća strony 138 141Czy są ludzie, którzy mogą bezkarnie kłamać i nigdy nie zostać wykrytym (nawet przy użyciu wykrywacza kłamstw)a strona 137Tego nie możesz przegapić: Jak oszukać wykrywacz kłamstw przy pomocy dużego palca u stopy (metoda wynaleziona przez naukowców)a strona 137Jak wiele możesz się nauczyć z mowy ciała Charlie ego Chaplinaa strona 24 Wiedza, którą przekazuje łukasz Milewski w swoim e-booku, to jest to, czego potrzebuję w swojej pracy. Działam w systemie MLM i polecam tę książkę wszystkim, którzy pragną zwiększyć swoją skuteczność działania. Jest to wiedza praktyczna, która spowodowała, że inaczej patrzę na ludzi i zmieniłem sposób prowadzenia rozmów. Polecam ją wszystkim, którzy chcą osiągnąć sukces. Marian Szubarczyk, 58 lat, współpracuje z firmą Lifestyles na poziomie Dyrektora NarodowegoCzy człowiek może wykrywać kłamstwa równie skutecznie co wykrywacz kłamstw (analizując tylko mowę ciała)a strona 135Jak pozbyć się poczucia winy po niezrobieniu czegoś, co powinieneś był zrobića strony 56 59Jak w 3 krokach pozbyć się stresu, pracując tylko szyją i oczamia strony 48 54Jakie jest precyzyjne znaczenie języka poszczególnych części ciała, takich jak: głowa, usta, oczy, ramiona, stopy, wargi, ręce, nogi czy języka strony 143 154Na jakie części twarzy NIE PATRzEć, aby Twój rozmówca nie posądził Cię o arogancjęa strony 100 1117 elementów, które możesz w sobie poprawić, aby lepiej dogadywać się z ludźmi strony 81 83 Jestem już człowiekiem z dość dużym doświadczeniem życiowym jednak po przeczytaniu tej książki doświadczyłem czegoś, co nazwałbym nostalgią dlaczego system edukacyjny nie uczy chociaż podstaw mowy ciałaa Przecież człowiek świadomy pewnych swoich zachowań potrafi być w życiu sprawniejszy, bardziej skuteczny, a jednocześnie, po przeczytaniu takiej pozycji, świadomy swoich niedoskonałości. Ta świadomo

kris81CK | 2015-03-27
Przeczytana: marzec 2015

Tytuł niby mówi o czym jest ta książka, jednak omówienie mowy ciała stanowi ok. 1/3 zawartości publikacji. Reszta to anegdoty, historie z życia autora oraz jego porady i przemyślenia. Zauważyć da się także często spotykany w publikacjach biznesowych koncept "jeżeli książka przypadła Ci do gustu to przyjdź na moje szkolenie, a dowiesz się jeszcze więcej". Osobiście wolę wybrać inną opcję - przeczytać książki innych autorów i zawartą w nich wiedzę skonfrontować z rzeczywistością.

Witek | 2015-12-23
Przeczytana: 23 grudnia 2015

Podobały mi się fragmenty dotyczące opisów konkretnych działań, gestów itp. wraz ze sposobem, w który powinno się je interpretować. Dzięki temu zdałem sobie sprawę z tego, przez co jestem przez innych odbierany tak, a nie inaczej, często niezgodnie z moimi intencjami.

Ale podsumowując całą książkę, to... jest ona moim zdaniem mocno przeciętna. Zbudowana na pompatycznej historii, zawierająca głównie górnolotne przykłady i będące jednym wielkim udowodnieniem tezy. A jak wiadomo, w życiu nie wszystko przebiega zawsze w jeden z góry określony sposób.
Mam też wrażenie, że część fragmentów spłycono, bo tematykę chociażby mowy ciała da się pociągnąć dużo dalej, mimo że akurat niej była poświęcona ta książka

Marcin | 2016-07-18
Na półkach: 2016, Przeczytane