Bishoujo Senshi Sailor Moon
komiksy
Judith

Czarny Księżyc uprowadza wojowniczki. Czy Bunny ma szansę wykonać przeciwuderzenie?

źródło okładki: http://jpf.com.pl/

Magdalena | 2018-06-24
Przeczytana: 18 czerwca 2018

Wow!
Ale to było super i te emocje...
A końcówka najbardziej dała czadu!
I dla rozluźnienia historia z Chibiusą na końcu! ;)
Gorąco polecam ! ! ! <3

Wkp | 2014-11-29
Na półkach: Przeczytane, Manga, Komiksy
Przeczytana: 29 listopada 2014

Czrodziejki z Marsa, Merkurego i Jowisza zostały porwane przez Bractwo CZarnego Księżyca, a wróg nie poprzestaje tylko na tym. Do tego w końcu Bunny poznaje sekret Chibi-Usy...

To manga dla nastoletnich dziewczyn i taka jest prawda. Tylko takie bowiem mogą naiwnie zachywcać się tym, co dzieje się na stronach komiksu. Zero tu realności odnośnie uczuć - żeby taką znaleźć radziłbym siegnąc po "Strangers in Paradise" albo "Pięć tysięcy kilometrów na sekundę" - a cały romantyczny wątek aż gryzie w oczy słodyczą.

Ale zarazem historia jest nawet ciekawa, akcja toczy się szybko, poza tym budzi mój sentyment. Do tegpo w swej kategorii jest historią naprawdę udaną i warto ją poznać, o ile przymknie się oko na głupotę autorki.

jessyxx | 2014-10-14
Przeczytana: 04 października 2014

to w tym tomie był pocałunek z księciem Diamandem bo tracę rachube ..
cudeńko

Heroine | 2016-07-13
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Mangi
Przeczytana: 13 lipca 2016
Herbaciarka | 2012-12-28

"Czarodziejka z Księżyca" to jedna z najpopularniejszych mang japońskich, uwielbiana przez czytelników na całym świecie (nie wyłączając mnie !). Historia opowiedziana w mandze różni się od tej opowiedzianej w anime, bo przede wszystkim jest krótsza - manga ma 18 tomów, zaś anime liczy 200 normalnych odcinków, 3 specialne i 3 kinówki.

Uwielbiam Czarodziejkę i wszystkim gorąco ją polecam :)

PS. Nieco dokładniejszy opis pochwalny zawarłam w opinii do pierwszego tomu :]

Twilight88 | 2015-07-10
Przeczytana: maj 2015

Tak, pominęłam dwa tomy ze względu na Sailor Moon Crystal. Ale na pewno do nich wrócę, można być pewnym.
Ta okładka jest boska *o*

Krystal | 2011-10-20
Przeczytana: 2009 rok

Moje ukochane anime z dzieciństwa oraz manga, którą bardzo szybko połknęłam w zaledwie kilka tygodni. Niesamowita akcja, idealne postacie czy zabawne dopiski autorki, to tylko niektóre zalety komiksu, których jest znacznie więcej.
Chociaż tłumaczenie zawiera błędy ortograficzne, interpunkcyjne i stylistyczne, a czcionka czasami jest większa niż powinna, to nie mogę zaprzeczyć, że w obliczu tak fantastycznej mangi, zupełnie mnie to nie obchodzi.
Obowiązkowa lektura dla fanów Czarodziejki!

Alicja | 2018-08-09
Przeczytana: 09 sierpnia 2018