ちょびっツ
chobits, persocon, komputer, manga
komiksy
innuendo

Na zdjęciu przysłanym na adres e-mailowy Minoru widnieje komputer bardzo podobny do Chii w towarzystwie pani Hibiya. Skąd dozorczyni na tej fotografii?
Jaki przyświeca cel nadawcy e-maila? Kim są Dita i Zima, dwójka depcząca Chii po piętach?
Hidekiego niepokoi nie tylko dziwna atmosfera wokół Chii, zaczyna zastanawiać się również nad tym, dlaczego komputery maja ludzkie postaci...

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2003

źródło okładki: http://jpf.com.pl/

Wkp | 2013-03-28

Hideki nie wie już co myśleć. Po odkryciu zdjęć z przeszłości, na których Chii jest razem z Hibiyą, stara się zrozumieć cel osoby, która mu je wysyła. Męczy go też pytanie dlaczego komputery mają ludzką postać?
Tymczasem Chii zostaje uprowadzona...

Cóż można o tym tomie powiedzieć poza tym, że jest rewelacyjną kontynuacją wszystkiego, co otrzymaliśmy do tej pory? Utrzymuje poziom, zachwyca, porywa i wzrusza i za to kocham tę mangę!

Aiwlys | 2014-04-08
Na półkach: Przeczytane, Mangi
Przeczytana: 08 kwietnia 2014

Chi już dawno zyskała moją sympatię, dlatego szczerze jej kibicuję i jestem ciekawa dalszych losów. Jestem bardzo ciekawa, co będzie dalej.

OwlShadow | 2016-11-20
Na półkach: Komiks, Przeczytane