Czarodziejka z Księżyca t. 4

Tłumaczenie: Rafał Rzepka
Cykl: Czarodziejka z Księżyca (tom 4)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Bishoujo Senshi Sailor Moon
komiksy
Judith

Wreszcie nadszedł czas zapieczętowania Królowej Metalii.
Ten tom jest zakończeniem pierwszego epizodu i początkiem następnego, w którym pojawia się Chibi-Usa.

źródło okładki: http://jpf.com.pl/

Magdalena | 2018-06-24
Przeczytana: 17 czerwca 2018

Chibiusa spada z nieba, są nowi wrogowie, i co chwile któraś z czarodziejek zostaje porwana.
Nie mogę się doczekać dalszego ciągu!
Ta manga jest ekstra!
Gorąco polecam ! ! !

Wkp | 2014-11-28
Na półkach: Przeczytane, Manga, Komiksy
Przeczytana: 28 listopada 2014

Królowa Metalia zostaje pokonana, a Bunny odzyskuje miłość Taksido. Ale pojawiają się kolejni wrogowie, a także tajemnicza mała dziewczynka, która twierdzi, że jest Bunny...

Akcja, humor, miłość... Czyli więcej tego samego, co do tej pory. Trochę wkradło się chaosu, trochę głupich rzeczy (UFO? Samospalenie?...), przede wszystkim drażni jednak sama autorka i jej komentarze.

Na szczęście historia jest świetna i choć miłość strasznie przesłodzona, a bohaterowie nierealni, czyta się to znakomicie.

jessyxx | 2014-09-06
Przeczytana: 05 września 2014

No i kurde i skończyło się ciąg dalszy nastąpi a ja jeszcze nie kupiłam sobie dalszych tomów..
dlaczego !!

Herbaciarka | 2012-12-28

"Czarodziejka z Księżyca" to jedna z najpopularniejszych mang japońskich, uwielbiana przez czytelników na całym świecie (nie wyłączając mnie !). Historia opowiedziana w mandze różni się od tej opowiedzianej w anime, bo przede wszystkim jest krótsza - manga ma 18 tomów, zaś anime liczy 200 normalnych odcinków, 3 specialne i 3 kinówki.

Uwielbiam Czarodziejkę i wszystkim gorąco ją polecam :)

PS. Nieco dokładniejszy opis pochwalny zawarłam w opinii do pierwszego tomu :]

Heroine | 2016-07-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Mangi
Przeczytana: 12 lipca 2016
Krystal | 2011-10-20
Przeczytana: 2009 rok

Moje ukochane anime z dzieciństwa oraz manga, którą bardzo szybko połknęłam w zaledwie kilka tygodni. Niesamowita akcja, idealne postacie czy zabawne dopiski autorki, to tylko niektóre zalety komiksu, których jest znacznie więcej.
Chociaż tłumaczenie zawiera błędy ortograficzne, interpunkcyjne i stylistyczne, a czcionka czasami jest większa niż powinna, to nie mogę zaprzeczyć, że w obliczu tak fantastycznej mangi, zupełnie mnie to nie obchodzi.
Obowiązkowa lektura dla fanów Czarodziejki!

Natalia | 2018-09-17
Achajka | 2018-09-13