Ouran High School Host Club t.4

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ouran High School Host Club". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Ouran High School Host Club
komiks, manga
komiksy
Moonlight

Ouran High School to liceum dla dzieci ludzi bogatych. Wnętrze szkoły urządzone jest z niezwykłym przepychem, wszędzie wiszą szklane żyrandole, porozkładane są czerwone dywany, po których przechadzają się młodzieńcy w mundurkach i śliczne dziewczęta w żółtozłotych sukniach. Raz na jakiś czas szkoła przyjmuje jednego niezwykle zdolnego ucznia, którego nie byłoby stać na uczęszczanie do tego miejsca. Tym razem takim uczniem zostaje Haruhi Fujioka. Od razu pierwszego dnia trafia na Host Club, klub złożony z sześciu przystojniaków reprezentujących odmienne typy urody i charakteru ("dziki", "odrobinę diabelski", "książę z bajki", "opanowany" i "lolita boy"), których celem jest zapewnianie uczennicom rozrywek – pogawędek przy herbacie i dotrzymywania towarzystwa. Każdy z nich, jak się później okaże, chodzi wszędzie z różą, by czarować przypadkowo napotkane dziewczęta. Haruhi przypadkiem tłucze wartą ¥8,000,000 wazę, a ponieważ nie ma jak za nią zapłacić, musi dług odpracować.

Alicja | 2013-08-07
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga
Przeczytana: 07 sierpnia 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Zacznę może od tego, że ourana zaczęłam na początku oglądać. Tak bardzo mi się spodobał, że musiałam kupić tę mangę. To już mój drugi tom. Ta manga nigdy mi się nie znudzi, i choć niektóre przygody różnią się od tych w anime (np. w krainie czarów)to i tak, bohaterowie w tej mandze doprowadzają mnie do śmiechu. Każdy z nich jest inny na swój sposób, co sprawia, że człowiek po kilkunastu tomach/odcinkach nie powie, że cały czas ta/te manga/anime jest taka/takie sama/same.

Nalikka | 2013-06-23

Nie przesadzam z oceną. Cała seria to chyba najzabawniejsza z najzabawniejszych komedii, jakie miałam okazję czytać/oglądać. Bohaterowie przecudni, kreska przepiękna - daleka od oldschoolu, estetyczna, pozwalająca rysować postaci zróżnicowanym stylem. Fabuła prosta jak budowa cepa i co z tego? Akcję z kilku pierwszych tomów znam na pamięć, a choćbym nie wiem ile razy wracała zawsze i tak płaczę ze śmiechu. Niebanalny harem.

Kyou | 2013-05-13
Przeczytana: 14 maja 2013

'UWAGA PLANTACJA GRZYBÓW'

dehira | 2014-08-07

Przebrnęłam przez 4 tom i z przykrością stwierdziłam, że manga się w ogóle nie rozkręca. Brak pomysłu na spójną całość, każdy tom mógłby być jednotomówką nie mającą nic wspólnego z pozostałymi.
Jeden z głównych bohaterów - "Tamcio" jest tak infantylny, że niedobrze się robi na jego widok.
Oczywiście myślę tak dlatego, że czasy gimnazjalne mam za sobą, w przeciwnym razie pewnie by mi się podobało :)

Saberr | 2010-12-12
Przeczytana: 03 listopada 2010

Zawiera naprawdę ciekawe watki ^-^ Zbliżamy się do końca epizodów ujawnionych w postaci anime, robi się coraz ciekawiej ^ ^

Ania Kostorz | 2014-04-16
Przeczytana: 2012 rok

Zaczęłam od anime, potem przeniosłam się na mangę. Osobiście jedna z ulubionych i chyba najlepszych mang, jakie czytałam.

EmilyStrange | 2011-09-26
Przeczytana: 15 stycznia 2013

Honey sempai w tym tomie i tak jest najlepszy xD

amina | 2016-11-18
Na półkach: Mangi, Posiadam, Przeczytane